Data wydarzenia: 8-8-2009

Data: 05.08, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (lbl)
Start: 21.00
Wstęp: Ladies Free
Kolejny raz zapraszamy na imprezę, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night - Święto prawdziwych kobiet!
Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00.
Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.
O klimat na imprezie zadba dj Holy Honza oraz Smile M.D.
 
 
 
 
Data: 06.08, Czwartek:

Impreza: Back to disco

Dj`s: Looka (czekoresident)

Start: 21.00
Wstęp: Free :

BACK TO DISCO – muzyka z lat 70, 80, 90!!! Modern Talking, Bad Boys Blue, Savage, Samanta Fox, Boney M, Depeche Mode, Ultravox, Gipsy Kings, Tarkan, Paradisio, Loft, Ace Of Base, Papa Dance - gwiazdy Italo Disco i dyskotek lat 80tych i 90tych.
Zapewne pogodziłeś się już z myślą, że to już przeszłość, ale tak nie jest!
Dzięki BACK TO DISCO możesz z łatwością na nowo odczuć to, co przyciągało ludzi do dyskotek tamtego okresu - szalona zabawa , niesamowity klimat i olbrzymia dawka tańca, który rozpalał wszystkich do czerwoności.W Czekoladzie odtworzyliśmy to, co było kiedyś i wciąż gwarantujemy szampańską zabawę oraz super atmosferę. Przekonaj się sam.

Przyjdź na BACK TO DISCO i zacznij swą podróż w czasie, bo Czekolada jest właśnie tym miejscem, którego szukałeś!

 
 
 
 
Data: 07.08, Piątek: 
Impreza: Be Safe
Dj`s: Dudson
Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 

Be Safe- to ważne przesłanie w dzisiejszym świecie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy imprezę, podczas której rozdawane będą darmowe prezerwatywy aby bezpiecznie umilać sobie czas. Specjalnie na tą okazję zaprosiliśmy rezydenta klubu Cynamon w Warszawie, który zaprezentuje letnie klimaty house grane w stolicy naszego kraju.

 
 
 
 
Data: 08.08 Sobota:
Impreza: Audiopleasure

Dj`s: A-coustic, Discobart

Start: 21.00
Wstęp: 10pln

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają sie tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chca zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie mieszankę stylów dzięki duetowi dwóch lubelskich dj’ów- Discobart’owi i A-coustic’owi którzy rozgrzeją parkiet do czerwoności.  Z pewnością obaj zadbają o to żeby ten wieczór dla was był jak najbardziej udany!