Data wydarzenia: 15-8-2009

Data: 12.08, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (lbl)

Start: 21.00

Wstęp: Ladies Free  

Kolejny raz zapraszamy na imprezę, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night – Święto prawdziwych kobiet!
Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00.
Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.
O klimat na imprezie zadba dj Holy Honza oraz Smile M.D.

 

Data: 13.08, Czwartek:

Impreza: Back to disco

Dj`s: A-Coustic, Discobart (Lbl)

Start: 21.00

 
 
 

Data: 14.08, Piątek: 

Impreza: I love Rio

Dj`s: Ya-neck+ conga

Wstęp: 10pln

Któż z nas nie marzy o tym by znaleźć się w Rio podczas karnawału? Kto nie pragnąłby spotkania oko w oko z brazylijskimi tancerkami lub tancerzami? Tego dnia to wszystko, choć z importu, zobaczycie w Czekoladzie która przemieni się tego dnia w kolorowe miasto. Aby jak najlepiej oddać klimat Rio, tego dnia w Czekoladzie wystąpi najbardziej karnawałowy dj w Lublinie – dj Ya-neck tworząc niepowtarzalny live act z bębnami. Serdecznie zapraszamy

 
 
 

Data: 15.08, Sobota: 

Impreza: Audiopleasure

Dj`s: Holy Honza, Looka

Start: 21.00                                                                  

Wstęp: 10pln

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają sie tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chca zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie mieszankę stylów dzięki dwóm dj-om- nieśmiertelnemu Holy Honzie który odpowiada za czarną muzykę w naszym mieście oraz rezydentowi lubelskiej Czekolady- Looka. Z pewnością obaj zadbają o to żeby ten wieczór dla was był jak najbardziej udany!