Data wydarzenia: 15-8-2009

Data: 12.08, Środa

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Sushi (czekoresident)
Start: 21.00

Wstęp: free

Ladies Night to jedyna tego typu impreza na Śląsku! W każdą środę tylko u nas prawdziwe Święto Kobiet! Wszystkie Panie od godziny 21.00 do 23.00 piją za darmo drinki serwowane przez barmanów. To idealna okazja na zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego, Imienin, Urodzin lub po prostu spotkać się w gronie przyjaciółek i poplotkować. Panowie – Wy też tam musicie być!

 
 Data: 13.08, Czwartek

Impreza: Karaoke z nagrodami dla śpiewających i After PartyI love 80’s”

Dj`s:Brothers (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: free

 

I LOVE 80’s to natapirowana, kolorowa i lakierowana impreza z muzyką lat 80-tych. Gościem specjalnym tej edycji będzie Savage J

 
 

Data: 14.08, Piątek

Impreza: MALIBU la Salsa

Dj`s  Dybicz (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: free

 

Malibu La Salsa– czyli wspomnienie minionych wakacji i największe letnie hity z gatunków: dance i  latino. Z pewnościa usłyszycie Loft – Mallorca, Paradiso – Bailando, Alexia - Uh la la, Los del Rio - Macarena, Formacja Niezywych Schabów - Lato, Norbi - Kobiety są gorące, czy Sami i Lato. Specjalnie z tej okazji najlepsze orzeźwiające i owocowe drinki na bazie Malibu w zaskakująco niskich cenach. Dodatkową atrakcją będzie plażowy i tropikalny wystrój klubu.


Promocja drinków z MALIBU!!!

 
Data: 15.08, Sobota

Impreza: RUSSIAN NIGHT i wódka dla każdego

Dj`s: Marcel Mcloud (czekoresident)

Start: 21.00                                                                  

Wstęp: Panie free panowie po 22.00 - 10pln

 

Russian Night to jedyna okazja, by przenieść się w świat naszych sąsiadów i ich zwyczajów. Świetna zabawa przy oryginalnej muzyce, okraszona sporą ilością wódki - ulubionego napitku prawdziwych Rosjan, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają urozmaicenia wśród imprezowych propozycji tego lata. Przyjdź, zobacz przy jakich rytmach bawią się za wschodnią granicą i sprawdź, czy tylko Polak i Węgier to dwa bratanki!

WÓDKA w super promocji!!!