Data wydarzenia: 22-8-2009

Data: 19.08 Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (lbl)

Start: 21.00

Wstęp: Ladies free

 
 
 
Data: 20.08, Czwartek:

Impreza: back to disco

Dj`s:Looka (czekoresident)

Start: 21.00

 
 
 
Data: 21.08  Piątek:  

Impreza: Czerwony dywan - Scrabby

Dj`s: Scrabby, Smile M.D.

Start: 21.00

Wstęp: 10pln  

Już poraz V w Czekoladzie cykl „Czerwony dywan presents“. Tym razem gospodarz cyklu Smile M.D. zaprosił kolejnego dj’a ze Stolicy- rezydenta klubu Organza – dj Scrabby.

- Zaczynał w 1999 r. od wokalnego house'u z elementami soulfull i funky. Już pierwsze imprezy w klubie studenckim Alfa dostarczyły wiele nie zapomnianych emocji klubowiczom.Główną cehą jego setów jest  energetyczna dawka muzyki tanecznej. Znamienną częścią jego setów jest muzyka elektroniczna z wykorzystaniem dostępnych sampli i acapelli.  Obecnie można go usłyszeć w wielu miejscach w Warszawie gdzie jest rezydentem klubów Foksal 19 i Organza. Współpracuje również z kolektywem dj-ów przy "Friendly House" w Wiedniu . Maksymalna zabawa i techniczna poprawność pomaga mu nawiązać kontakt z publiką a umiejętny i selektywny dobór numerów sprawiają że jego sety pozostają długo w pamięci.

 
 

Data: 22.08 Sobota:

Impreza: Audipleasure:  Pokaz bielizny

Dj`s:A-coustic, Discobart

Start: 21.00

Wstęp: 10pln

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają sie tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chca zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie mieszankę stylów dzięki duetowi dwóch lubelskich dj’ów- Discobart’owi i A-coustic’owi którzy rozgrzeją parkiet do czerwoności.  Z pewnością obaj zadbają o to żeby ten wieczór dla was był jak najbardziej udany! Dodatkowo atrakcją będzie pokaz bielizny w wykonaniu pięknych modelek. Tego dnia musicie być w Czekoladzie!