Data wydarzenia: 28-8-2009

Od kilku tygodni w internecie krąży informacja jakoby podczas nowotomyskiego święta Chmielu i Wikliny pojawili się znani klubowi artyści. Plotka znalazła swoje potwierdzenie.
Tak więc prezentujemy piątkowy "Amnesia.com.pl in Concert 2009".

 

 

W ubiegłoroczną jarmarkową niedzielę mięliśmy okazję wysłuchać wielu gości.Przykładem może być tu Hensha, którego utwory grane były przez światową czołówkę dj’ów. Utwór „The Curtain” znalazł swoje miejsce w audycjach radiowych takich gwiazd muzyki trance jak Armin van Buuren i Above & Beyond. Ponadto, utwór ten znalazł się (jako pierwsza produkcja z Polski) na prestiżowej składance „In Search Of Sunrise 7” stworzonej przez samego Tiesto.

 

Nie bez powodu największym zaskoczeniem tegorocznego KLUBOWEGO KONCERTU AMNESIA.COM.PL będzie występ jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich dj’ów. Polskiego akcentu festiwalu Sunrise oraz Euforia na słonecznej plaży w Boszkowie. Do niedawna znany jako wieloletni rezydent największego i najpopularniejszego klubu na Dolnym Śląsku. Mowa tu oczywiście o Michale Grzybku z Głogowa, który polskiej publiczności znany jest jako DJ @LeX, a w świecie jako formacja A STATE OF MIND.

 

 

O dobry house z nutą latino zadba prezenter radia Planeta FM w Poznaniu. Znany doskonale z Afterparty Sunrise oraz wielu polskich event’ów. W  minioną sobotę można było go usłyszeć podczas imprezy „Dzień w Parku” na poznańskiej Malcie, której główną gwiazdą był Armin Van Buuren (nr jeden na świecie) z Holandii. Od wielu lat DJ MAXX pojawia się przed publicznością w najlepszych klubach muzycznych w Poznaniu, Wielkopolsce oraz poza jej granicami.
Muzyka od zawsze była jedna z najważniejszych rzeczy w jego życiu, lekarstwem na smutki i niepowodzenia, a w chwilach euforii pomagała przeżywać piękne chwile jeszcze intensywniej. Tak oto wypowiada się jeden z najlepszych polskich remixer’ów. Znany z remixu „I Like It 2009” czy „Dirty Summer”, które usłyszeć można w większości dyskotek w Polsce. Mowa tu o DJ WAVESHOCK z Wrocławia, który zaszczyci nas swoją obecnością.
Podczas 5 godzinnego koncertu nie zabraknie także muzyki electro w wykonaniu DJ MIKE z Zielonej Góry. A na deser reprezentanci amnesia.com.pl – MAX DAVE z Leszna oraz CHRIS BEE.

 Ps: A nagłośnienie firmy "Fotis Sound" zrobi swoje ;-)

 

Zagrają:

Park Kultury i Wypoczynku:

  • Dj @LeX (A State of Mind / Głogów)
  • Dj Maxx (Radio Planeta FM / Poznań)
  • Waveshock (Wrocław)
  • Dj Mike (Zielona Góra)
  • Max Dave (Amnesia.com.pl)
  • Chris Bee (Amnesia.com.pl)
Data: 28.08.2008 (Piątek)
Miejsce: Jarmark Chmielo - Wikliniarski (Nowy Tomyśl Park Kultury i Wypoczynku )
Start: 22:00
Bilet: Wstęp wolny