Data wydarzenia: 28-8-2009

Data: 26.08, Środa: 

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!        

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (lbl)

Start: 21.00

Wstęp: free

 

 

Data: 27.08,  Czwartek:

Impreza: Back to Disco

Dj`s: A-Coustic, Discobart (Lbl)

Start: 21.00

 

BACK TO DISCO – muzyka z lat 70, 80, 90!!! Modern Talking, Bad Boys Blue, Savage, Samanta Fox, Boney M, Depeche Mode, Ultravox, Gipsy Kings, Tarkan, Paradisio, Loft, Ace Of Base, Papa Dance - gwiazdy Italo Disco i dyskotek lat 80tych i 90tych.
Zapewne pogodziłeś się już z myślą, że to już przeszłość, ale tak nie jest!
Dzięki BACK TO DISCO możesz z łatwością na nowo odczuć to, co przyciągało ludzi do dyskotek tamtego okresu - szalona zabawa , niesamowity klimat i olbrzymia dawka tańca, który rozpalał wszystkich do czerwoności. W Czekoladzie odtworzyliśmy to, co było kiedyś i wciąż gwarantujemy szampańską zabawę oraz super atmosferę. Przekonaj się sam.

Przyjdź na BACK TO DISCO i zacznij swą podróż w czasie, bo Czekolada jest właśnie tym miejscem, którego szukałeś!

 

 

 

Data: 28.08, Piątek: 

Impreza: End of summer

Dj`s: Primo Milla

Start: 21.00

Wstęp: 10pln         

 

Ostatni weekend lata potrafi dołować. Kończą się zazwyczaj słoneczne dni lenistwa, trzeba wracać do pracy, do zaległości z letniej sesji. Właśnie dlatego nie możemy poddać się nostalgii i musimy godnie uczcić zakończenie wakacji. W ten dzień na barze czekać będzie wiele ciekawych promocji na wakacyjne driniki a o klimat imprezy zadba rezydent Łódzkiej Czekolady – Primo Milla. Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Data: 28.08, Sobota

Impreza: Audiopleasure:

Dj`s: Holy Honza(fiesta superstars), Looka (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: 10pln

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają sie tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chca zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie mieszankę stylów dzięki dwóm dj-om- nieśmiertelnemu Holy Honzie który odpowiada za czarną muzykę w naszym mieście oraz rezydentowi lubelskiej Czekolady- Looka. Z pewnością obaj zadbają o to żeby ten wieczór dla was był jak najbardziej udany!