Data wydarzenia: 18-9-2009

Witam serdecznie, prosiłbym o dodanie informacji o imprezie na Państwa portalu. Do wygrania są wejściówki na imprezę – informacja o konkursie poniżej. Plakat z imprezy znajduje się również w załączniku. 

Sympatia.pl przedstawia  cykl imprez Are You Single? Patronat radiowy cyklu: Radio Eska.

 

W piątek (18.10) zapraszamy na kolejną edycję słynnej
już imprezy "Are You Single?" w Krakowskim klubie Baccarat.

Are You Single? – to cykl comiesięcznych imprez organizowanych w
renomowanych klubach i miejscach w całej Polsce z myślą o singlach. Specjalnie dla
Was przygotowane są specjalne atrakcje, promocje i konkursy. Przez cały
czas imprezy poznajemy Was ze sobą, pomagając przełamać nieśmiałość i
spędzić czas w miłym towarzystwie - rozdajemy Wam firmowe przypinki, które
oznaczają, czego szukasz - Just Sex, I`m Single, Love, Don`t Look At Me!.

Podczas imprezy odbywają się również tzw. Speed Dating czyli szybkie
randki, będące w ostatnim czasie hitem sezonu w całej Europie - w ciągu
kilkudziesięciu minut możesz poznać nawet kilkanaście kobiet/mężczyzn.

Musisz się tutaj pojawić - nigdy sobie nie wybaczysz, jeśli ominie Cię
najgorętsza impreza w tym miesiącu.

Klub Baccarat

Ul. Stolarska 13, Kraków

Dla użytkowników portalu mamy do rozlosowania zaproszenia na tą imprezę – wystarczy przesłać swoje imię i nazwisko, oraz datę imprezy na adres: krakow@areyousingle.pl i zostaniesz wpisany do listy gości.

Wystąpi:

 

Dj Chris King

Dj, artysta, producent. W swojej karierze byl juz rezydentem w większości największych klubow w małopolsce, jako Dj występował w całej Europie z takimi gwiazdami jak Moguai, Oliver Klitzing czy Dr. Motte. Czyste dźwięki fascynujących melodii, mocne, zróżnicowane rytmy w połączeniu z idealnym dopasowaniem repertuaru do publiki w klubie sprawiają, że na jego imprezach niesposób wytrzymać siedząc... to w skrócie jego muzyka! Potrafi wyszukiwać największe hity w historii muzyki w najnowszych, niesamowitych remiksach. Wyróżnia sie pośród innych krystalicznie czystą techniką miksowania, nie jest mu obca gra z trzech nośników i scratch - co zostało docenione podczas mistrzostw Polski DJ muzyki klubowej w 2007 roku, gdzie przyznano mu 2 miejsce w Polsce. Podczas jego niesamowicie energetycznych setów można odczuć, co to prawdziwe muzyczne uniesienie! Swoje sety perfekcyjnie dopasuje do klimatu panującego w klubie - jego występy to niezapomniane wrażenia dla wszystkich klubowiczów. Niedawno rozpoczął prace w studio czego efektem juz niebawem będzie przełom w świecie muzyki klubowej. Z klubami związany od dobrych 10 lat - również jako promotor i organizator imprez w całej Europie (m. In. Słowacja, Holandia).