Data wydarzenia: 2-10-2009

"Are You Single?" to cykl imprez dla singli, organizowany wspólnie z serwisem Sympatia.pl z myślą o singlach. To właśnie dla nich przygotowane są specjalne atrakcje, promocje i  konkursy.
Zapraszamy singli i osoby, które otwarte są na nowe znajomości.
Mnóstwo osób - i wszyscy przychodzą tu po to, by poznać kogoś nowego, na którego czekali całe życie. Musisz się tu pojawić - zaspokoić ciekawość i poznać wyjątkowe osoby.
Patronat imprezy: Radio Eska i TVN. Więcej informacji www.AreYouSingle.pl.

Zagra:

DJ CybeR (Kraków)
DJ Chris King (Kraków)

Dj CybeR

 

Założyciel PromoAgency DJ i Promotor. Organizator wielu udanych event'ów i projektów muzycznych, na które zapraszał najlepszych polskich oraz zagranicznych DJ'ów oraz ich supportował: m.in. Pete Tong (UK), Tom Novy (DE), Moguai (DE), Dr.Motte (DE/Love Parade), Fragma (DE), Hoxton Whores (UK).
   Współpracował z wieloma klubami w Polsce (m.in. Cień, Prozak, Enso, Midgard, Rdza, Frantic, Błędne Koło, Czekolada, Space, M7), regularnie odwiedza ważne miejsca na imprezowej mapie Polski. Przez rok był też rezydentem w warszawskim Space oraz krakowskim klubie Enso.
   Utrzymuje kontakt z największymi agencjami bookingowymi na świecie (m.in Dancefield, Elite Music Management, Punx). Na jego imprezach można często zobaczyć dopasowane do muzyki wizualizacje które są nieodłączną jej częścią, tworzą wystrój i opanowują drugi zmysł uczestników - wzrok.
   Gra głownie muzykę house szczególnie z elementami vocal i electro, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Potrafi nawiązać kontakt z publiką i nie dać jej ani chwili odpocząć.
   Z setek eventów, które zorganizował warto wyróżnić takie cykle imprez jak House Sensation, House Fever, Exclusive, Dirty Sounds. Był współzałożycielem projektu 4Elements: Power of Nature który szybko znalazł uznanie wśród najlepszych polskich klubów i djów. Obecnie jest związany z krakowskim klubem Prozak oraz nowym projektem „Are You Single?”
Dj Chris King

Dj, artysta, producent. W swojej karierze byl juz rezydentem w większości największych klubow w małopolsce, jako Dj występował w całej Europie z takimi gwiazdami jak Moguai, Oliver Klitzing czy Dr. Motte. Czyste dźwięki fascynujących melodii, mocne, zróżnicowane rytmy w połączeniu z idealnym dopasowaniem repertuaru do publiki w klubie sprawiają, że na jego imprezach uniesposób wytrzymać siedząc... to w skrócie jego muzyka! Potrafi wyszukiwać największe hity w historii muzyki w najnowszych, niesamowitych remiksach. Wyróżnia sie pośród innych krystalicznie czystą techniką miksowania, nie jest mu obca gra z trzech nośników i scratch – co zostało docenione podczas mistrzostw Polski DJ muzyki klubowej w 2007 roku, gdzie przyznano mu 2 miejsce w Polsce. Podczas jego niesamowicie energetycznych setów można odczuć, co to prawdziwe muzyczne uniesienie! Swoje sety perfekcyjnie dopasuje do klimatu panującego w klubie - jego występy to niezapomniane wrażenia dla wszystkich klubowiczów. Niedawno rozpoczął prace w studio czego efektem juz niebawem będzie przełom w świecie muzyki klubowej. Z klubami związany od dobrych 10 lat – również jako promotor i organizator imprez w całej Europie (Słowacja, Holandia…).