Data wydarzenia: 24-10-2009

RASTA B-DAY inna Booyaka style

Miejsce: ARCHIWUM – Lublin, ul.Akademicka 4
Web: http://www.klubarchiwum.pl
Kiedy: 2009-10-24 - sobota
Start: 21:00
Wstęp: 5/10

Opis:

Tydzień po urodzinach Love Sen-C Music - wielkie urodziny jednego z członków tego kolektywu. Rasta, Ras Sepomatik, Sepo - tak o nim mówią - Książe lubelskiego reggae obchodzć będzie swoje urodziny w najbliższą sobotę 24.10 w Klubie ARCHIWUM. Na imprezie zagrają koledzy jubilata z za deck'ów oraz On sam.
 
To Temu Panu zawdzięczamy niezliczone już ilości wspaniałych imprez, które przeżylismy. Zapraszamy wszystkich na toast za zdrowie naszego wspólnego kolegi. Niech żyje Rasta!
 
Zagrają:

Rasta Sepomatik (LSM)
Hosh (Sen-c Rollers Co.)
mr.Dobrodziej (Roots Defender Co.)
Positivo (Priorytet SS)
Check-all (Priorytet SS)
Risk (Drink'n'Dance)
Crash (Styl Podmiejski)
Mole (Break the System)
Proteus

 
 
Muza: reggae, dancehall, hip hop, dub, breaks, dnb, artcore


URODZINY RODU


Miejsce: ARCHIWUM – Lublin, ul.Akademicka 4
Web: http://www.klubarchiwum.pl
Kiedy: 2009-10-23
Start: 21:00


Opis:

Głowy rodu ogłaszają, że 23 października (piątek) br. odbędzie się feta urodzinowa nadwornego partyzanta Kreta. Balangowa brać uczci dobrym zwyczajem tę okoliczność w zakonspirowanych podziemiach w Lublinie, tzw. "Archiwum". O muzyczną oprawę zadba - na specjalne zaproszenie - głowa rodu Jamy Zua (Warszawa), prywatnie władca ciemności - Dj Frodo. Wspierać go będzie reprezentant rodziny - Check All.

Uprasza się gości o odpowiedni strój.

Posłuszni (przebrania w stylu lat 20, fraki, cygara, pimp clothes itp.) otrzymują urodzinowego drinka, albo piwko. Na koszt domu.