Data wydarzenia: 6-11-2009

Kiedy: 06.11.2009 / piątek
Gdzie: Soundbar (Al.Racławickie 2a/podziemia KFC/Lublin)
Nazwa imprezy: Impact
Artyści:
S!CK [BASS ENSLAVEMENT - 3CITY]
BNK [NU:GEN/EQUINOX PROJECT - 3CITY]
PIGMENT [EQUINOX PROJECT - 3CITY]
CORBAN [EQUINOX PROJECT – LBN]
BETEL
SPOOKO
Start:21:00
Wstęp:
10zł
5zł po zapisaniu się do newslettera na www.soundbar.pl
Klimat:breakbeat / drum and bass / teknoid

Informacja o imprezie:
Już 6 listopada/piątęk zapraszamy na pierwszą połamaną imprezę w lubelskim klubie Soundbar.
Jeżeli chcesz posłuchać swojej ulubionej muzyki na najlepszym systemie nagłośnieniowym w mieście musisz tam być.

Biografia Artysty:

S!CK [BASS ENSLAVEMENT - 3CITY]

Muzyka techniczna pochłonęła mnie pod koniec 1997r. , wtedy zaczynałem słuchać hous’u,techno. Po kilkunastu,kilkudziesięciu imprezach, zapragnąłem czegoś więcej:)
Pierwsze przygody, za “sterami” , miałem na domówkach, oraz w niewielkich klubach. Był to początek 2000 roku. Grywałem wtedy wszelkie odłamy housu,bazując głównie na (French / Funky). Podczas trzy letniej wędrówki,zacząłem odkrywać coraz to mocniejsze brzmienia. W ten sposób ,na początku 2003r. w moich setach, zaczęły się pojawiać kawałki, z pogranicza (Tribal / Tec. / Deep / Progressive House,oraz funky Techno). Pod koniec 2003r. co raz bardziej zaciekawiał mnie drum&bass. Z początku były to jump’upwe oraz liqidowe dźwięki. Podczas dalszej muzycznej wędrówki , kroczyłem, między coraz to mocniejszymi odłamami d’n'b ,oraz techno / electro / (house)clash. W miarę jak poszczególne odłamy ewoluowały , moje gusta pozostawały przy mocniejszych brzmieniach Drum&Bass(Darkside / Darkstep / Technoid / Neurofunk / Techstep). W swoich setach niezależnie od odłamu muzyki technicznej, staram się przekazać jak najwięcej energii.
Ostatnio związany z CSG(Centrum Stocznia Gdańsk) , gdzie odbyło się wiele dobrych imprez. Od ponad roku współtworzę projekt BassEnslavement,  który mam nadzieję  iż w najbliższym czasie  będzie zapewniał  coraz więcej przyjemności fanom muzyki technicznej.

Kiedy: 07.11.2009 / sobota
Gdzie: Soundbar (Al.Racławickie 2a/podziemia KFC/Lublin)
Nazwa imprezy: detroitZDRoJ 3 - Invasion
Artyści:
BSHOSA (DetroitZDRoj/WAWA)
PIROMAN (DetroitZDRoj/WAWA)
DR DIP (DetroitZDRoj/WAWA)
OPTYMIST (Soundbar/LUBLIN
Start: 21:00
Wstęp: 10zł
Klimat: Techno/Minimal/Tech-house

Inforamcja o imprezie:

Przybywamy do Was w pokoju z galaktyki ZDRoJ! aby ocalić świat od potopu komercji. Naszym celem jest pokazanie Wam komplexowej fuzji piękna sztuki głębokiej, innych stanów świadomości i czystego ducha techno. Kombinacja naszych dusz, osobowości, techniki i umiejętności doprowadza świat do wrzenia gdziekolwiek byśmy się nie pojawili. Nasz podwodne laboratoria pracują nad doskonałością i nie zatrzymają się nigdy.
...join & support the mission of detroitZDRoJ

bshosa i dr dip to ojcowie zalozyciele ruchu detroitZDRoJ. 3 lata temu przez przypadek polaczyli sily aby wraz z Elizą zacząć rozkręcać najbardziej excytujące balangi z niezaleźną muzyką elektroniczną w stolicy, a według wielu takźe w kraju.
bshosa prowadzi cotygodniową audycję o jakźe orginalnej nazwie detroitZDRoJ na falach Radia Roxy. Rezydent warszawskich Klubu 55 i Luztra jest DJem raczej wybookowanym co tydzien wystepującym w najlepszych klubach i na festiwalach. Dr Dip to Art Director misji dZ,  szalony kosmita odpowiedzialny za stronę porno i electro galaktyki, nie stroni tez od techno i house wyznając zyciową zasadę - im głębiej, tym lepiej. Piroman jest zawodowym muzykiem, brzmienia swojego basu uzycza najlepszym polskim zespolom i wokalistkom, jego ciemniejsza strona  czyli ZDRoJ - odpowiedzialna jest za dynamiczne minimal techno w produkcji i tlusty techhouse w setach djskich. Piroman i bshosa jako duet tworzą MILF - blizej niezidentyfikowany twor, odpowiadajacy za produkcje muzyki roznej - od heavy metalu przez dub do house i techno -  z duza sklonnoscia do zniszczenia dzwieku i experymentu. Wydają dla min. berlińskiego ~scape czy własnego Rework. Tym razem zagrają dla Was set b2b.

Carl Craig, Wighnomy Bros, 2000 and one, Pole,  Butane, Kevin Gorman, Agaric,  Ray Okpara, Someone Else, Lee Curtiss, Dave Aju, Barbara Preisinger, Kadebostan, Jacek Sienkiewicz, Marcin Czubala  to tylko niektorzy z gosci galaktyki ZDRoJ na przestrzeni lat.
Jako agencja detoritZDRoJ! reprezentuje interesy Jurka Przezdzeckiego, Donnella Knoxa, Festiwalu Wisłostrada, warszawskiego Klubu 55, udzielając wsparcia między innymi Festiwalowi Unsound,muzikanova.pl, Miller Fresh Sound, Red Bull  i wielu innym.www.detroitzdroj.net
www.myspace.com/detroitzdroj