Data wydarzenia: 28-11-2009

Klub Gladiator (Łosiniec k. Skoków) oraz Agencja Music Rotation zapraszają w sobotę, 28-go listopada na Andrzejkowe Szaleństwo z Music Rotation!
O wyśmienitą oprawę muzyczną zadbają promotorzy Music Rotation - Cubale & Cammil. Jako duet ClockHouse wystąpili na tak prestiżowych imprezach jak Godskitchen oraz Globar Gatherning. Za konsoletą również gościnnie - DJ Barti, DJka N-Angel oraz rezydenci klubu Gladiator w składzie: Paolo V & Grass.

Podczas imprezy promocje, konkursy oraz masa innych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę noc przez firmę Music Rotation. Powróż sobie w tę andrzejkową noc razem z nami...

ClockHouse to utalentowany duet, który wszędzie gdzie się pojawi sieje zamęt i spustoszenie. Duet towrzą dwaj przyjaciele - Kuba oraz Kamil. Dzięki temu, że grają w duecie uzupełniają się nawzajem, co czyni ich sety niezwykłe, zaskakujące oraz pozytywnie nakręcające. Uwielbiają house, w przeróżnych odmianach. Do grania preferują miejsca z niepowtarzalnym klimatem i wyjątkowymi ludźmi. Ich celem jest prezentowanie dobrej, szeroko pojętej muzyki klubowej oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu kultury z nią związanej. Z nielicznymi wyjątkami - nie uznają muzyki komercyjnej i "artystów jednego utworu". Czerpią niespotykaną radość z muzyki oraz pozytywnych reakcji publiczności. Każdy nawet najmniejszy uśmiech skierowany w ich stronę motywuje ich do dalszej pracy oraz daje poczucie spełniania i satysfakcji. Kochają house i to się dla nich liczy najbardziej.

FILM -> http://www.youtube.com/watch?v=GpRw0JFFfsc

DJ MAGAZINE Polska ocenia najnowszy miks duetu CLOCKHOUSE

Rasowe, nowoczesne brzmienie muzyki house. Zmusza do ruszenia tyłkiem, zaraża pozytywnym feelingiem, z pomocą fortepianów, saksofonów, hiszpańskich śpiewów i nie tylko. Sound prawie jak z electro-house'u, ale subtelniejszy od tego standardowego. Źródło: DJ Magazine Polska 10-11(23-24)/2009 str. 25

Więcej: http://www.myspace.com/clockhousepl

Informacje:

  • Start godz. 21:00.
  • Bilety: do godz. 21:30 - 10 zł, po godz. 21:30 - 15 zł.
  • Rezerwacje: tel. (0) 504 020 669.


Więcej informacji na

  • http://www.gladiator-dyskoteka.pl
  • http://www.musicrotation.pl