Data wydarzenia: 5-12-2009

MIKOŁAJKI IN DA CLUB

HIGH SCHOOL FESTIWAL prezentuje MIKOŁAJKI IN DA CLUB - DJ CREW www.school-festival.pl

Największe zloty licealistów z całego regionu.
Dołącz do MASS EVENTU!

Łamiemy granice Art. Cafe 5.12 wstęp od 16 lat!!!
Mikołajki in da Club! Tylko to się liczy w grudniu. Przekonaj się w sobotę 5.12!!!

Nie zapomnij - weź legitymację szkolną. Wstęp od 16 lat ROCZNIKOWO!

Mikołajki in da Club należy do nowego popularyzowanego w Toruniu cyklu imprez klubowych HSF. W miejscach, które najbardziej lubicie. Zawsze w dobrym towarzystwie znanych klubowiczy.

Gramy SUPER MUZYKĘ podzieloną na strefy najbardziej pożądanych gatunków. Zaczynamy od chillout house, poprzez mocny house i hity taneczne, przechodzimy dynamicznie do muzyki czarnej i rozrywkowej.

Bilety w niewygórowanej kwocie 10 PLN każda osoba. Przypominamy, że zakup biletu oznacza akceptację regulaminu osiągalnego na stronach www.school-festival.pl.
Zdjęcia oraz materiały wideo znajdziecie na stronach portalu HSF.
Tam również informacja o kolejnych imprezach, forum dyskusyjne, przestrzeń stworzona SPECJALNIE DLA CIEBIE. Dynamicznego, mieszkańca żyjącego tętnem i biciem serca swojego miasta, który kocha rozrywkę i wykorzystuje każdą chwilę dla siebie. To najważniejsze! Pamiętaj, na naszych stronach możesz odnaleźć osoby z imprezy. To się sprawdza. Forum pomaga organizować randki.

Mikołajki in da Club! Tylko to się liczy w grudniu. Przekonaj się w sobotę 5.12!!!

 Impreza HSF to pewne wyjście na dobrą imprezę. Pewna najlepsza opcja każdego miesiąca. Chodź do tłumu i daj się wciągnąć ! Beztrosko i szaleńczo. Zróbmy to razem. Zaczynamy o godzinie 20:00. Bez Ciebie nie ruszamy!

05.11.2009 (sobota)  
ART CAFE / TORUŃ / SZEROKA 35
www.myspace.com/artcafetorun
Start: 20:00
Wjazd: 10 pln