Data wydarzenia: 31-12-2009

Poczuj się jak na Klimatycznej biesiadzie sylwestrowej w Zakopanem, Szczyrku czy Krynicy w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w studenckiej (klubokawiarni) Gospodzie Archiwum, przy ul. Akademickiej 4(dawne Colloseum). Dla tych wszystkich, którym na Zakończenie tego Roku nie będzie dany sylwestrowy śnieżny odpoczynek i zabawa w górach w Zakopanym, Szczyrku, Krynicy i innych polskich, górskich kurortach, ale i dla tych, którzy lubią biesiadny klimat imprezowania do rana przy muzyczce chodnikowej i biesiadnej, przy dźwiękach góralskiej kapeli, obciach party oraz disco bandżo i do przodu, przy żarzącym się i pachnącym płonącymi gałązkami jałowca kominku, zapachu pieczonego, obracanego na ruszcie dzika czy świni, w izbie pod strzechą, pachnącym chlebem wokoło posmarowanym świeżym smalcem z suto zastawionymi stołami, gdzie najdziecie potraw wiele i polskie przysmaki, rarytasy, przyrządzone wyłącznie według oryginalnej receptury, piwnicą pełną miodów i  napitków wszelakich, Studenty Biesiadę urządźże sobie, snadnie powrócicie tu jeszcze, Ugościm Was u NAS jak przystało nareszcie w Nowym Roku.
Szykuje się więc Pańcie i Panocki na mieście Lublinie prawdziwa studencka biesiada w izbach Gospody Archiwum, ze skoczną muzyćką zapodawaną przez dj Jazzy‘ ego, suto zastawionymi stołami i uginającymi się od trunków i napitków barami przygotowanymi na tą Sylwestrową okoliczność specjalnie dla Was, spędźcie więc ten wyjątkowy sylwestrowy, biesiadny wieczór pełen niezapomnianej zabawy, hulanek i swawoli w gronie najbliższych znajomych w studenckiej (klubokawiarni) Gospodzie  Archiwum, przy ul. Akademickiej 4(dawne Colloseum).   

Studentcka biesiada sylwestrowa z tanecznym przytupem tylko w (klubokawiarni) Gospodzie Archiwum przy ul. Akademickiej 4(dawne Colloseum) spieszcie się, bo miejsca na izbach kurczą się powoli.    

Cena zaproszenia:
59 zł/os. wstęp
79 zł/os. wstęp plus rezerwacja miejsca siedzącego

Dla każdego:
Lampka szampana podana o północy,
Północny czerwony barszczyk z pasztecikiem,
Chleb wiejski ze smalcem i ogórek kiszony,
Sylwestrowy grzaniec piwny z korzeniami i pomarańczami
Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia cateringu w formie przystawek i przekąsek dla osób indywidualnych, bądź zorganizowanych grup.

Gwarantujemy:
Przez całą noc otwarta kuchnia ze specjalnymi biesiadnymi daniami sylwestrowymi,
Wódka z sokiem w promocyjnej cenie 50 zł 0,5 l.,
Dj Jazzy z przytupem serwujący muzyczny biesiadny potańc,
Niepowtarzalny biesiadno - góralski wystrój wnętrza,
Noc niezapomnianej zabawy w gronie najbliższych znajomych.
 
Szczegółowe info, przedsprzedaż, rezerwacja wstępu i miejsc siedzących
pod tel.663-823-374 lub na maila sylwester@klubarchiwum.pl
Przedsprzedaż zaproszeń bez rezerwacji miejsc siedzących codziennie na
barze w godzinach otwarcia klubokawiarni Archiwum 9.00. do 00.00.(pytaj
o kierownika baru lub managera).
Ilość miejsc ograniczona – na tej biesiadzie Panocki i Pańcie nie może Was zabraknąć!!!