Data wydarzenia: 18-12-2009


house, progressive, trance

Już 19 Grudnia w Toruńskim Klubie Art Cafe odbędzie się impreza Night Structure. Wydarzenie to będzie ukierunkowane do osób wszechstronnie bogatych muzycznie.

Wychodząc ku waszym oczekiwaną na imprezie pojawi się specjalnie dostawione nagłośnienie które na pewno pozostawi na sobie bardzo duży odsłuch. Wizualizacja przedstawiona na imprezie sprawi iż waszym oczom ukaże się obraz nocnych struktur miast i nie tylko. Sety zagrane przez dj zaproszonych na tą noc staną na bardzo wysokim poziomie i z pewnością zaspokoją dużą rzesze sympatyków muzyki klubowej.

Skład:
* Ronald De Foe (sumanity)
* Soulside (godskitchen UW 09)
* Flame (tsb 09)
* X-Thof (poznań)
* Crispy (poznań)
* Luke Labick
* Firstenberg & Cuthbert
* Sebastian Sachov
* Martin Evvent

Atrakcje:
Podczas imprezy będzie możliwość podjęcia udziału w turnieju w ProEvolution Soccer na konsoli play station. Główną nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca będzie bilet na 3 edycje I Love New Year ufundowaną przez naszego gościa. Udział w konkursie mogą wziąć osoby pełnoletnie po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału. Cena przystąpienia do turnieju to 5zł. Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwacje:
Z uwagi na dużą liczbą zainteresowanych oraz liczbą gości w tym dniu zostaną wprowadzone specjalne rezerwacje miejsc w cenie 80zł od stolika. Kwota ta będzie przeznaczona i wykorzystana przy zakupie butelki 0.7 napoju wysoko procentowanego. Możliwa też jest rezerwacja stolika bez żadnego dobra w cenie 20zl.

Informacje:
* Data: 19.12.2009 r.
* Miejsce: Art Cafe - Toruń
* www: www.myspace.com/artcafetorun
* Wstęp: 10zł, po 24: 12zł

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!