Data wydarzenia: 25-12-2009

Grudzień to najlepszy miesiąc w roku! Nawet jeśli noc spowija niebo szybciej niż kiedykolwiek. Człowiek wstaje przed świtem do pracy i wraca do domu po zachodzie słońca, a w drodze powrotnej myśli tylko o dobrej imprezie, wieńczącej ciężki tydzień pracy, uczelni, czy szkoły! Grudzień to także miesiąc w którym ma się ostatnią szansę na wyprostowanie błędów całego roku, albo by nadrobić wszystkie imprezy na których chciało się być w tym roku, a w których ostatecznie z różnych przyczyn się nie uczestniczyło! Ostatni dzwonek na to by uratować swoje imprezowe pragnienia przed katastrofą. Nie będzie w tym roku więcej szans na to, aby przeżyć niezapomnianą muzyczną przygodę, której brzmienia wspominać będziemy przez kolejny rok!

Grudzień to czas, w którym nie można sobie pozwolić na żadne ryzyko. Impreza musi być idealna, pewna, gruba, szeroka i przekraczająca nasze fantazje i oczekiwania. Nie ma miejsca na błędne wybory, na przykre niespodzianki, czy odwołania imprezy na kilka dni przed jej rozpoczęciem! Ostatnie lata pokazały, że w okresie między świętami, a sylwestrem niezawodne jest tylko jedno miejsce, które zawsze spełnia wymagania klubowiczów! To Ekwador!A jeśli sam Ekwador Wam nie wystarcza jako organizator świątecznego festiwalu doznań klubowych to co powiecie na połączone siły tytanów klubowych imprez i wielkich eventów muzycznych – zarówno halowych, jak i festiwalowych? Oto bowiem Ekwador wraz z MSM Events zapraszają na dwa klubowe dni szaleństwa, których nie przyćmi żadna inna impreza w tej części Europy! Z połączenia flagowej imprezy Ekwadoru - Sensation of Love – oraz eventu halowego agencji MSM Events - Dancetination powstają dwa dni ekstazy tanecznej, które odbędą się I oraz II dnia świąt Bożego Narodzenia!

I dnia świąt na Sensation of Love wystąpi Jochen Miller – czołowa gwiazda wytwórni High Contast i prawa ręka formacji Rank 1! Każdy kolejny hit Millera staje się miażdżycielem parkietów zarówno halowych, jak i klubowych imprez! Dancefloor Destroyery, jakimi okrzyknięte są jego ostatnie produkcje nie schodzą z trak list pierwszej 20-stki najlepszych artystów DJMAG Top100! To właśnie jego Lost Connection zainspirowało Armina Van Buurena to połączenia go z jego przebojem In & Out of Love! To właśnie jego Brace Yourself jest uwielbiane przez Markusa Schulza! I dnia świąt charakterystyczne brzmienia Jochena Millera pobudzi zmysły klubowiczów i sprawi, że impreza będzie najwyższych lotów!

LINE-UP:
  • Jochen Miller
  • KC Krzysztof Chochlow
  • Ronald De Foe
  • Quiz
  • Neevald
  • Bartes
  • Insane 

Bilet pakietowy 45 zł do zakupu w internecie oraz w kasach klubu od 10.11.2009.
Osobno cena nie jest jeszcze znana.

Rezerwacje loży
Od Poniedziałku 14 Grudnia godz 12:00
(Poniedziałek)
Tel 516 39 29 39

Planeta FM
Codziennie Godz 19:00
Program Ekwador Time
90,6 oraz 99,4

Lokalizacja:
Klub Ekwador
Manieczki
Ul.Wybickiego