Data wydarzenia: 30-1-2010

Klub Paka (Mieleszyn k. Gniezna) oraz Agencja Music Rotation zapraszają w sobotę, 30-go stycznia na wielką urodzinową fiestę Music Rotation! Świętuj 3 urodziny agencji razem z promotorami, doskonale znanym duetem Cubase & Cammil oraz rezydentami klubu Paka - Mauro, Archi, Snake za konsoletą. Podczas imprezy liczne promocje, konkursy w których do zdobycia masa atrakcyjnych nagród.

 
 

Informacje i rezerwacje: tel. (0) 669 333 444, (0) 663 888 777

Więcej na http://www.klubpaka.pl oraz http://www.musicrotation.pl
 
Line up:
 

- Cubase

- Cammil

- Mauro

- Archi

- Snake

- i inni...

 
 

Cubase & Cammil to utalentowany duet, który wszędzie gdzie się pojawi sieje zamęt i spustoszenie. Duet tworzą dwaj przyjaciele - Kuba oraz Kamil. Dzięki temu, że grają w duecie uzupełniają się nawzajem, co czyni ich sety niezwykłe, zaskakujące oraz pozytywnie nakręcające. Uwielbiają house, w przeróżnych bardzo tanecznych odmianach. Do grania preferują miejsca z niepowtarzalnym klimatem i wyjątkowymi ludźmi. Ich celem jest prezentowanie dobrej, szeroko pojętej muzyki klubowej oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu kultury z nią związanej. Z nielicznymi wyjątkami - nie uznają muzyki komercyjnej i „artystów jednego utworu”. Czerpią niespotykaną radość z muzyki oraz pozytywnych reakcji publiczności. Każdy nawet najmniejszy uśmiech skierowany w ich stronę motywuje ich do dalszej pracy oraz daje poczucie spełniania i satysfakcji.

 

Duet Cubase & Cammil jako CLOCKHOUSE wygrali konkurs organizowany przez agencje MSM EVENTS co zaowocowało występami na tak prestiżowych imprezach jak GODSKITCHEN (18 kwietnia 2009, Hala Ludowa - Wrocław) oraz GLOBAL GATHERING (6 czerwca 2009, Tor Wyścigowy - Poznań).

 

Kuba i Kamil to nie tylko DJe, ale również właściciele agenci MUSIC ROTATION zajmująca się organizacja imprez klubowych od ponad 3 lat. Na swoim koncie maja organizacje ogromnej ilości udanych imprez, współprace z wieloma klubami, organizatorami największych imprez klubowych oraz plenerowych, a także współorganizację imprez z takimi gigantami jak telewizja POLSAT oraz radio ESKA.

 

Ostatni set duetu CUBASE & CAMMIL - zachęcamy do pobrania oraz odsłuchania.

http://www19.zippyshare.com/v/73739367/file.html
 
 

Powyższy set został oceniony przez miesięcznik DJ MAGAZINE POLSKA. Napisali tak:

„Rasowe, nowoczesne brzmienie muzyki house. Zmusza do ruszenia tyłkiem, zaraża pozytywnym feelingiem, z pomocą fortepianów, saksofonów, hiszpańskich śpiewów i nie tylko. Sound prawie jak z electro-house'u, ale subtelniejszy od tego standardowego.” Źródło: DJ Magazine Polska 10-11(23-24)/2009 str. 25

 

MYSPACE CUBASE & CAMMIL


Info:

 
· Data: 30.01.2010
· Miejsce: Klub Paka (Mieleszyn k. Gniezna)
· Start: 20:45
· Wstęp: od godz. 20:45 do godz. 21:12 - 5 pln