Data wydarzenia: 21-1-2010

Klub Alcatraz (Poznań, ul. Nowowiejskiego 13/15) oraz Agencja Music Rotation zapraszają w studencki czwartek, 21-go stycznia na wielką urodzinowąimprezę Music Rotation! Świętuj 3 urodziny agencji razem z promotorami, doskonale znanym duetem CLOCKHOUSE - uczestnikami tak prestiżowych imprez jak Godskitchen, Global Gathering oraz rezydentem czwartkowej nocy w Alcatraz, największym polskim showmanem DJem GREGORYM. Podczas imprezy liczne promocje, konkursy w których do zdobycia masa atrakcyjnych nagród.

 
 

Informacje i rezerwacje: tel. (061) 853 28 81, (0) 608 044 201

Więcej na http://www.alcatraz.pl oraz http://www.musicrotation.pl

 
Line up:
 
- GREGORY (Sunrise Festival, Sensation)

- CLOCKHOUSE (Godskitchen, Global Gathering)

 
 

CLOCKHOUSE to utalentowany duet, który wszędzie gdzie się pojawi sieje zamęt i spustoszenie. Duet tworzą dwaj przyjaciele - Kuba oraz Kamil. Dzięki temu, że grają w duecie uzupełniają się nawzajem, co czyni ich sety niezwykłe, zaskakujące oraz pozytywnie nakręcające. Uwielbiają house, w przeróżnych bardzo tanecznych odmianach. Do grania preferują miejsca z niepowtarzalnym klimatem i wyjątkowymi ludźmi. Ich celem jest prezentowanie dobrej, szeroko pojętej muzyki klubowej oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu kultury z nią związanej. Z nielicznymi wyjątkami - nie uznają muzyki komercyjnej i „artystów jednego utworu”. Czerpią niespotykaną radość z muzyki oraz pozytywnych reakcji publiczności. Każdy nawet najmniejszy uśmiech skierowany w ich stronę motywuje ich do dalszej pracy oraz daje poczucie spełniania i satysfakcji.

 

MYSPACE CLOCKHOUSE

 
 

GREGORY jako osiemnastolatek zadebiutował w szeregu klubach na Wybrzeżu, gdzie w krótkim czasie zdobył serca rzeszy klubowiczów, stał się jednym z najbardziej popularnych i medialnych DJ-ów w Polsce. Showman, preferujący flexy style, mistrz konsolety o nieprzewidywalnych możliwościach, człowiek o wielu twarzach z nieograniczoną liczbą pomysłów. Wylansował się na DJ serwującego niepowtarzalne tranceowo-houseowe mixy, którym zawsze towarzyszy wspaniała, światowa oprawa.

Przez kilka lat rezydował w klubie Paka w Karpicku. Dzięki współpracy z radiem RMI wystąpił na wielu evantach: RMI Explosion I i II edycji, RMI Trance Explosion oraz RMI Summer Party. Warto wspomnieć również, że był uczestnikiem Club Rotation 2002, Creamfields 2003, Akcji Lato From West To East 2003 i 2004 oraz Open Your Eyes w 2005 roku.

Jednak do największych i najbliższych sercu sukcesów zalicza niezapomniane, krajowe trasy koncertowe wraz z DJ-ami: Westbam, Blanc & Jones, ATB. oraz imprezy Sunrise Festiwal 2006, 2007, 2008, 2009. W roku 2008 otrzymał nagrodę podczas Sunset Music Awards dla największego SHOWMENA na polskiej scenie klubowej. Swoim graniem rozgrzewa, inspiruje i zachwyca nie tylko w Polsce, z powodzeniem i ogromną sympatią został przyjęty także poza granicami kraju. Jest częstym gościem brytyjskich klubów, można go spotkać i posłuchać w Manchesterze - Tangled Club i Boulevard Club Carnival.

 

MYSPACE GREGORY


Info:

 
· Data: 21.01.2010
· Miejsce: Klub Alcatraz (Poznań)
· Start: 21:00
· Wstęp: studenci free, pozostali 5 zł