Data wydarzenia: 29-1-2010

Are You Single?  - Karnawałowa edycja!
 

Z zaszczytem chcemy ugościć Cię na największej imprezie dla singli w Szczecinie!!

 

Jesteś osobą, która pragnie natychmiast poznać interesującą bratnią duszę, od dłuższego czasu czekasz na wymarzone spotkanie lub po prostu chcesz się dobrze zabawić?

 

Wybierz się koniecznie na imprezę Are You Single?, która odbędzie się:

29.01.2009 Piątek,
godz. 21:00
Klub Wasabi
ul. Kolumba 4, Szczecin
 

Czeka na Ciebie wyjątkowy wystrój lokalu – specjalnie dla singli, firmowe przypinki ukazujące czego szukasz (Love, I`m Single, Just Sex, Best Sex, Don`t Look Ar Me), masa atrakcji i wspaniała muzyka. Na imprezie możesz wziąć udział w jedynych na Pomorzu FAST DATES, czyli Szybkich Randkach – w ciągu pół godziny poznajesz do 7 kobiet/mężczyzn – Europejski hit przybył do Polski.

 
 
Zobacz filmy z naszych imprez:
http://www.youtube.com/watch?v=EiT8FwWVwdM
http://www.youtube.com/watch?v=7jdRbLSIFfo&feature=related
http://vimeo.com/6945650
 

Jeśli chcesz mieć zapewniony wstęp na imprezę za darmo – wyślij maila z Twoim imieniem i nazwiskiem na szczecin@areyousingle.pl .

 

Na imprezie wystąpi Chris King - Dj, artysta, producent. W swojej karierze był już rezydentem w większości największych klubów w Małopolsce, jako Dj występował w całej Europie z takimi gwiazdami jak Moguai, Oliver Klitzing czy Dr. Motte. Czyste dźwięki fascynujących melodii, mocne, zróżnicowane rytmy w połączeniu z idealnym dopasowaniem repertuaru do publiki w klubie sprawiają, że na jego imprezach nie zaznasz nudy... to w skrócie jego muzyka! Potrafi wyszukiwać największe hity w historii muzyki w najnowszych, niesamowitych remiksach. Wyróżnia sie pośród innych krystalicznie czystą techniką miksowania, nie jest mu obca gra z trzech nośników i scratch – co zostało docenione podczas mistrzostw Polski DJ muzyki klubowej w 2007 roku, gdzie przyznano mu 2 miejsce w Polsce. Podczas jego niesamowicie energetycznych setów można odczuć, co to prawdziwe muzyczne uniesienie! Swoje sety perfekcyjnie dopasuje do klimatu panującego w klubie - jego występy to niezapomniane wrażenia dla wszystkich klubowiczów. Z klubami związany od dobrych 10 lat – również jako promotor i organizator imprez w całej Europie (Słowacja, Holandia…). Grał już m.in. w krakowskich klubach: Cień, Rdza, Midgard, Baccarat, Music Gallery, Fusion, Enso, Boom Bar Rush, Koka, Epsilon, Stalowe Magnolie, Platinium Warszawa, Oławska 9 Wrocław, Imperium Rzeszów, Magazijn Amsterdam NL, Hangar Osriblie SK, Czekolada Lublin, Czekolada Łódź, Ultraviolet Kielce, Rampa Opole, Wyższy Wymiar Katowice, Czekolada Chorzów… Od wielu lat twórca i promotor imprez: Springbreak 2007, Future Sound Session, Are You Single?, Heart Power, Photo Session, KISS, Amsterdam Party, Rush Hours, I love…

 

Również bezpośrednio przed imprezą (17:00-20:00) odbędzie się w klubie szkolenie z relacji damsko-męskich dla mężczyzn – więcej informacji uzyskasz na http://www.krkr.pl lub www.perfectdating.pl tam również możesz zarezerwować swoje miejsce.