Data wydarzenia: 20-2-2010


19-20.02.2010 TODAY & TOMORROW @ Art Cafe Toruń

Już 19-20 Lutego w Toruńskim Klubie Art Cafe(Szeroka 35) odbędzie się impreza TODAY & TOMORROW. Specjalnie dla was do lokalu zaprosiliśmy czołówkę polskiej sceny klubowej.
Dj i Producentów głównie młodego pokolenia którzy tworzą przyszłość nie tylko polskiej ale i zagranicznej muzyki klubowej. Przygotowaliśmy dwa osobno tematyczne dni. Piątkowa noc ukierunkowana będzie w stronę house, tech-house, minimal i techno. Sobotnie przesłanie wprowadzi was w wysokie loty muzyki trance, tech-trance, progresiv granej przez ich samych twórców. Z Pewnością tego weekendu nie zabraknie specjalnie wpasowanego nagłośnienia oraz oświetlenia. Niewątpliwie będzie to jedno z większych wydarzeń muzycznych w Toruniu w ostatnim okresie czasu.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży w cenie 20zł ( 2 dni) . Bilety pojedyncze na osobny dzień do nabycia w cenie 15zł w dniu imprezy (do godziny 22:00 w cenie 10zł)
Przedsprzedaż: 510 727 932

Rezerwacje:
Z uwagi na dużą liczbą zainteresowanych oraz liczbą gości w tym dniu zostaną wprowadzone specjalne rezerwacje miejsc w cenie 80zł od stolika. Kwota ta będzie przeznaczona i wykorzystana przy zakupie butelki napoju wysoko procentowanego. Możliwa też jest rezerwacja stolika bez żadnego dobra w cenie 20zl.
Informacje/Rezerwacje: 510 727 932Line Up:

Marco Santozo jest to młody utalentowany dj pochodzący z Łomży. W swojej dotychczasowej karierze miał okazje zaprezentowania swojego gościnnego mixa w audycji Tiesto Club Life. Marco swoją przygodę z muzyką traktuje poważnie, swoje sety prezentuje odwiedzając kluby na terenie całego kraju. W 2008 roku miał okazje pokazania się na festivalu Colour of Sound. Styl muzyczny, który preferuje to mieszanka wielu odmian muzyki House, poprzez vocale aż sporadycznie po minimal i z delikatnym elementami electro. Podczas swoich występów wydobywa z każdego utworu maksymalną dawkę emocji, którą dzieli się z publiką, często lubi mieszać style i z tego jest też znany, bardzo dobrze potrafi się wpasować w jak zwykle wygórowane wymagania słuchaczy, utrzymując tym samym wysoki poziom muzyczny.
Paul Aristo - młody dj, producent jako największe osiągnięcie w swoim życiu uznaje zwycięstwo w Europejskim konkursie Samsung DJ Competition. Paweł jako zwycięzca konkursu zagrał na polskiej edycji Sensation "Ocean of White" przed kilkunastotysięczną publiką. Podczas swoich setów próbuje łączyć elementy muzyki house, progressive z muzyką techno, minimal. Według niego jest to jak najbardziej trafione połączenie, które go wyróżnia spośród innych artystów. Produkcja muzyczna jest jego drugim jakże trafnym celem w życiu. Idealnie dopasowane utwory z których tworzy mash-upy, bootlegi itp., mają duże powodzenie wśród klubowiczów. W najbliższym czasie Artysta będzie miał również okazje do zaprezentowania swoich umiejętności na festiwalu Baltic Dance Mission który odbędzie się w Elblągu.
Arctic Moon-to młody producent z Polski. Urodził się w 1988 roku. Początki jego produkcji sięgają 2003 roku. Rok 2004 był rokiem wielkich rewolucji w jego karierze. Choć kochał muzykę trance w większości nie był jego pierwszym w stylu produkcji. Zaczynał od tańca / hard dance music, które robił w East-NRG System. W tej chwili styl jaki prezentuje Tomek to Trance, Hard Trance i Progressive. Moon jest głownie producentem, lecz pod koniec 2007 roku postanowił spróbować swoich sił jako dj. Arctica można słuchać nowym show@AH.FM stworzonym wspólnie z Mike Windem o nazwie Emphase, co 2 wtorek miesiąca 23-24 CET.
Utwory Arctica były wspierane przez: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Tiesto, Paul Van Dyk, Aly & Fila, Talla 2XLC, DJ Shah, Pedro Del Mar, Mike, Bastian, Signum, Activa, Daniel Kandi, Solarstone, Niklas Harding, Mark Pledger, Stoneface and Terminal, Manuel Le Saux, Sebastian Brandt, Onova, Tom Colontonio, Akesson oraz wielu innych.
Mike Wind to dj i producent muzyczny. Swoją przygodę z muzykę rozpoczął w 2003 roku. Od tego czasu przebrnął przez wiele projektów, współpracując z zaprzyjaźnionymi producentami. Owocem ciężkiej pracy była obecność jego twórczości na kompilacjach w całej europie, a także wydanie debiutanckiego vinyla w Austrii. Mike oficjalnie jest jednym z członków agencji MSM Events. W swojej karierze miał okazje zagrać na wielu znaczących festiwalach na terenie Polski. Swoje umiejętności miał okazje zaprezentować między innymi na : I Love New Year, Global Gathering, ATB In Concert. W ostatnim okresie czasu Artysta otworzył swój własny label Emphase Recordings odnosząc pierwsze sukcesy- support od najbardziej popularnych DJi na świecie - Armin van Buuren, Tiësto, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Markus Schulz, Aly & Fila, Marco V, Airbase itd. - oraz miejsce na składankach i kompilacjach z Armady oraz Ministry of Sound.
Mateusz Stanisz aka Matt Skyer urodził się na Podkarpaciu w 1991 roku. Jako młody producent muzyki elektronicznej może się poszczycić iż jego numery były supportowane przez takich Artystów jak: Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Tiesto, Ferry Corsten, Markus Schulz, Aly & Fila, Alex M.O.R.P.H. B2B Woody van Eyden, Simon Patterson, Sean Tyas, Bobina, Solarstone, Tom Colontonio, Daniel Kandi, Activa, Fast Distance, Manuel Le Saux, 4 Strings. W głównej mierze produkcje Mateusza idą w kierunku tech – trance, electro – trance, progressive i upliftig trance. Produkcje: Matt Skyer – Elizabeth; Matt Skyer – Everglades; Matt Skyer Pres. JMS – Georgia
Muzyką zajmuje się od 1998 roku, kiedy to na dostępnych w tamtych czasach programach - często śmiesznych i zwariowanych próbował swoich sił oczywiście do momentu kiedy stwierdził, że czas przejść na poważniejsze aplikacje i instrumenty zewnętrzne. Jak sam twierdzi, nie neguje żadnego gatunku muzycznego, ale największą pasją jest dla niego klimat jaki przenosi Trance i związane z nim odmiany, a zwłaszcza euforyczny uplifting. Wydawnictwa Dereck'a : z początku roku 2008 został wydany jego pierwszy singiel Hydrolook w wytwórni Communicate rec. , i po czasie na samplerze w Infrasonic rec. kolejny utwór - Aquarius. Wydany pod koniec roku utwor Dream Way na samplerze w wytwórni Redux rec. spotkał siê z aprobatą takich artystów, jak chociażby Armin Van Buuren , DJ Tiesto Aly&Fila czy Daniel Kandi.
Viktor Drzewiecki aka Eddie D już jako 12-latek przejawiał ogromne zainteresowanie muzyką. Jego ambicja i zaangażowanie w cele które sobie wyznaczył zaowocowała startami w licznych konkursach dj-skich. Największym sukcesem było zdobycie 1-miejsca w Mistrzostwach Polski Dj-ów w 2007 roku. Głównym nurtem muzycznych zainteresowań Viktora jest house. Sety Eddiego za każdym razem wprowadzają coś nowego przez co pokazuje że za deckami konsoli czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. "Mam cały czas niedosyt grania na dwóch czy trzech deckach. Dla mnie jest to temat rzeka." Eddie D na co dzień jest rezydentem toruńskiego klubu Pod Aresenałem.
DJ i Producent z Polski. Pasją do muzyki klubowej zaraził się jako nastolatek, podczas pobytu w Holandii. Po powrocie do Polski zaczął realizować się jako dj grając w lokalach na terenie całego kraju, oraz również za granicą. W ostatnim okresie czasu miał okazje zaprezentowania swoich umiejętności między innymi na godskitchen UW, poczym od nie dawna stał się członkiem agencji MSM events. Jego pierwsze autorskie wydawnictwo, "17th April", znalazło się na trackliście audycji Anjunabeats Worldwide. Kolejne - "Sun's Rising", znajdzie swoje miejsce w jednej z najznamienitszych wytwórni - Bonzai Music. Soulside prowadzi także audycję radiową "Fuzzy Vibes" na antenie radia Puresound.FM oraz Trancesonic.FM. Muzyka, którą prezentuje w swoich setach, oscyluje wokół trance'owych, energetycznych brzmień.
Autor Serwisu WeLoveTrance.pl . Od sierpnia 2008 roku mieszankę uplifting, vocal i tech-trance Next DJ serwuje w każdy poniedziałek od 19:00 do 21:00 w autorskiej audycji "We Love Trance Radio Show",nadawanej na kanale "trance" w Radioftb.net.W czerwcu zagrał na Global Gathering, w sierpniu na oficjalnym after party po imprezie Dzień w Parku z Arminem van Buurenem, a w październiku stanął za konsoletą podczas czwartej polskiej edycji Sensation. W listopadzie jego mashup dwukrotnie tydzień po tygodniu, w BBC Radio 1 zagrał Judge Jules; otrzymał również support między innymi od Talla 2XLC i Orjana Nilsena. W drugiej połowie roku dwa razy został zaproszony do audycji „Winylowe Noce”DJ’a Maxa w radiu Planeta Poznań, gdzie udzielił wywiadów oraz zagrał sety na żywo. Oprócz zamiłowania do muzyki trance, Maciej tym razem pod pseudonimem Heart2Hard zagrał w 2008 i 2009 roku na sześciu edycjach imprezy Go Hard or Go Home hardstylowe sety w leszczyńskim Relaksie oraz poznańskiej Tubie.
Deliano Carl - Damian Kerl - Dj i producent z Koronowa. Pierwszym znaczącym osiągnięciem był release dwóch utworów - For You/Freedom From Feelings, w nieistniejącej już wytwórni Rising Sounds. Miłość do muzyki spowodowała iż zakochał się w utworze Black Pearl - Bounty Island , postanowił bezinteresownie stworzyć własny remix, który w rezultacie był supportowany przez samego twórcę oryginału - DJ Shaha. Poznanie Arkadiusza Łosia, połowy duetu Souls in Motion zaowocowało remixem "Rapid Eye Movement" wydanego nakładem wytwórni Vandit Digital. Pod koniec 2009 roku w jego życiu nastąpił nie mały przełom, obrót o 180 stopni. Zainspirowany technicznymi brzmieniami, postanowił spróbować sił w tym kierunku. Stworzył singiel "Ladies" , który niedługo ukarze się w wytwórni Pana SIASI - Dirty stuff Records.
Tom Sonic urodził się i wywodzi się z Warszawy. Pierwsza styczność z muzyką elektroniczną nastąpiła już w wieku 14 lat. Współorganizator cyklu imprez Housemania oraz “Hot Love”. Od 2006 roku należy również do agencji eventowej Positiv Sound, działającej na terenie województwa mazowieckiego. Styl jaki najbardziej lubi prezentować w swoich setach to tech house, minimal i melodyjne techno, oscylujące w granicach 128-134 bpm. Obecny czas Tom w większości poświęca na własne produkcje, pracując w domowym studio.
Tomazzo-Dj od 2004 roku. Pomysłodawca agencji Positiv Sound. Promotor licznych imprez z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Organizator serii wielkich wydarzeń - Hot Love (www.hotlove.pl), które przyciąga tysiące klubowiczów. W domowym zaciszu pracje nad swoimi produkcjami, które wkrótce powinny ujrzeć światło dzienne. Miał przyjemność grać u boku takich artystów jak Lucca, Marcus Schossow, Martin Roth, San, 4 Strings, Chus Liberata, Orjan Nilsen, Cliff Coenraad, Simon Patterson.

Ponadto:

Martin Rowse (Łomża)
Kenji (Gdańsk)
Flame (Toruń)
Luke Labick (Toruń)
Martin Evvent (Toruń)
Sebastian Sachov (Toruń)
Mike G (Toruń)
Ozzyx (Bydgoszcz)
Prass (Toruń)


Filmy Artystów:

Paul Aristo http://www.youtube.com/watch?v=3plXNElBo00
Mike Wind http://www.youtube.com/watch?v=x7xBtELAOA8&feature=related
Arctic Moon http://www.youtube.com/watch?v=oZSmLctTlHw
Marco Santozo http://www.youtube.com/watch?v=k_nQ1j_xbYc
Dereck Recay http://www.youtube.com/watch?v=y6IItEctGWs
Matt Skyer http://www.youtube.com/watch?v=cUDImLyxXRU
Deliano Carl http://www.youtube.com/watch?v=dLTz0nKue1c
Eddie D http://www.youtube.com/watch?v=0Scmxbf4dKU&feature=related
Soulside http://www.youtube.com/watch?v=iW8PWwOEe-M
Next Dj http://www.youtube.com/watch?v=gUyh-Va9Mr8
Flame http://www.youtube.com/watch?v=Ms_WTFrSzX4&feature=related